Úvodní stránka >> Dražby >> DR00081955

1/3 RD Březno u Postoloprt

Březno 108, 440 01 Postoloprty - Březno, okres Louny, kraj Ústecký
1/3 RD Březno u Postoloprt
Nejnižší podání
250 000 Kč
Datum Konání
14.09.2022 v 14:00
Nejnižší podáníZnalecký posudekMinimální příhozDražební jistotaVydraženo za
250 000 Kč274 850 Kč10 000 Kč55 000 Kč-
Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/3 na samostatném rodinném domě, který byl součástí zemědělského areálu. Dům má jedno nadzemní podlaží, není podsklepený, není zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. V roce 2002 proběhla úprava dispozice – částečná přístavba, v roce 2007 částečná rekonstrukce rozvodů, podlah, kuchyně a koupelny a dále zateplení pláště - stropu a v roce 2015 kompletní výměna oken. Základy jsou smíšené, konstrukce objektu cihlová, tloušťka stěn je 30 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Má sedlovou střechu, střešní krytinu tvoří eternitové šablony a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je dům řešen dvougeneračně, podlahová plocha činí 122,13 m2. V domě se nachází pokoj o výměře 17,58 m2, kuchyně 21,10 m2, chodba 3,03 m2, koupelna s WC 4,13 m2, kotelna 4,20 m2, sklad 5,09 m2, kuchyně 16,64 m2, koupelna s WC 3,90 m2, spíž 1,70 m2, pokoj 16,90 m2, obývací pokoj 16,14 m2, předsíň 6,82 m2 a chodba 4,90 m2. Vnitřní omítky jsou štukové. Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem. Orientace obytných prostor je na východ, západ. Koupelnové vybavení tvoří v jedné koupelně vana, toaleta, umyvadlo. V druhé koupelně sprchový kout, toaleta, umyvadlo. Interiérové dveře jsou dýhované plné a prosklené s ocelovými zárubněmi. Vchodové dveře jsou dřevěné. Kuchyňské vybavení tvoří v jedné kuchyni kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a elektrický sporák, ve druhé kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. Osvětlení domu – lustry a bodová svítidla. V obytných místnostech a kuchyních jsou laminátové plovoucí podlahy, lino. Koupelna a chodba s keramickou dlažbou. Do objektu je zapojena elektřina a napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do jímky a zemní plyn není zaveden. Vytápění domu – kotel na tuhá paliva, kamna a jsou zde použity závěsné radiátory. Ohřev vody bojlerem. Stěny jsou bez vad, střecha je provedena podstandardně, okna v objektu jsou bez vad, podlahy jsou bez závad, vybavení objektu a rozvody bez vad. Stav domu je dobrý.
Poslat emailem na adresu
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~1r9ci_1.jpg
obrázek 1/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~lp12c_2.jpg
obrázek 2/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~kb1fa_3.jpg
obrázek 3/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~fbcqs_4.jpg
obrázek 4/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~qmji0_5.jpg
obrázek 5/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~7fili_6.jpg
obrázek 6/7
Thumbnail image for /(X(1)S(ypuwkwwnaxharx1jme5mng15))/_Data/Drazby/Obrazky/DR00081955/Velke/DR00081955~npy4w_7.jpg
obrázek 7/7
POŘADATEL AUKCE
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
DALŠÍ INFORMACE

Vesta realitní kancelář, s.r.o.

IČO: 287 35 016   DIČ: CZ
Pohraniční 463/5, 405 02 Děčín
Telefon +420412514521

e-mail: info@rkvesta.cz

POSLAT POŘÁDAJÍCÍMU DOTAZ >>
E-mail odesílatele:
Týká se akce:
Váš dotaz:
Ověření:

Mika Dalimil JUDr. LL.M.
Mgr. Marcel Kubis, soudní exekutor